Všetko o hodinách z platne

strom background

Prečo hodiny z vinylových platní?

Zmyslom celej výroby hodín z vinylových platní je recyklácia s pridanou dizajnovou hodnotou. Naše hodiny sú vyrábané z originálnych, používaných platní ktoré by inak skončili na smetisku.
Hodiny sú skvelým darčekom a štýlovým dizajnovým doplnkom do každého domu, bytu či kancelárie.

Ako sa hodiny vyrábajú

Preferujeme ekologické spôsoby

Hodiny z vinylových platní ktoré často vidíte v rôznych slovenských či zahraničných obchodoch sa vyrábajú väčšinou rezaním laserovým lúčom. Metóda rezania laserom však spôsobuje uvoľňovanie jedovatého chlóru a tiež rakovinotvorných dioxínov do životného prostredia.
To je dôvod prečo sme sa rozhodli naše výrobky vyrábať metódou rezania pomocou klasických CNC strojov s karbidovými reznými nástrojmi. Jedná sa o náročnejšiu výrobu avšak bez škodlivých výstupov z výroby.
Hodinový strojček Quartz

Nemecké hodinové strojčeky

Hodiny sú osadené kvalitným strojčekom nemeckej výroby U.T.S. QUARTZ s tichým a presným chodom.
Strojček má kovový držiak ktorý slúži pre pohodlné a bezpečné zavesenie hodín na stenu.

Balenie a doprava

EKO obal

Hodiny posielame v poštových krabiciach s ručne vyrábanými vložkami z druhotných surovín – použitých recyklovaných kartónov a paletových preložiek. Obal teda neobsahuje žiadne plastové či polystyrénové diely a je 100% ďalej recyklovateľný.
balenie
balík

Doručenie hodín

Hodiny doručujeme pomocou Slovenskej Pošty. Pri objednávke máte možnosť zvoliť doručenie poštovým kuriérom alebo doručenie balíka na pobočku pošty kde si zásielku následne vyzdvihnete.

Zaujali sme Vás?