Hodiny z platne - logo

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym originálnymi hodinami z pravej vinylovej LP platne.

VZOR HOROLEZCI

Hodiny horolezci

29.90 €

Doprava ZDARMA!!!

počet kusov

Originálny doplnok pre každého, kto má svoju dušu na skalách – aj to sú hodiny z platne s dizajnom horolezectva. Zaujímavý darček, ktorý vyčarí úsmev na perách nejedného obdarovaného a ešte aj šetrí životné prostredie – hodiny sú vyrobené recykláciou z používaných vinylových platní.
Tak si skoč po jedny aj ty!

Aký materiál používame?

vinylNaše hodiny sú vyrábané z originálnych vinylových LP platní (priemer 30cm). Každé vyrobené hodiny sú teda skutočným originálnym hudobným nosičom ktorému sme dali druhú šancu.

LP platne vykupujeme od zberateľov starých vinylov. Jedná sa o vyradené kusy určené na likvidáciu. Aj to je dôvod prečo hodiny môžu mať na povrchu viditeľné škrabance ktoré umocňujú tento výnimočný retro doplnok do vašej domácnosti či kancelárie.

Hodinový strojček Quartz

Hodinový strojček

Vaše nové hodiny obsahujú kvalitný hodinový strojček nemeckej výrobky U.T.S. QUARTZ. Strojček má tichý a presný chod. Otočným kolieskom nastavte na hodinách aktuálny čas a vložte alkalickú AA batériu správnou polaritou podľa vyobrazenia na strojčeku.

Strojček má kovový držiak ktorý slúži pre pohodlné a bezpečné zavesenie hodín na stenu.

Objednaj ihneď !

Váš košík je prázdny.

Vrátiť sa do obchodu

Kontaktné údaje

11.00 - 14.00 0944 167 273 obchod@hodinyzplatne.sk

Doprava

Doprava zdarma !!!

Tovar dopravujeme iba v rámci Slovenskej Republiky prostredníctvom Slovenskej Pošty ako listovú zásielku alebo balík na poštu. Doprava je zdarma.

Platobné možnosti

V e-shope máte možnosť platiť za tovar prostredníctvom dobierky v rámci Slovenskej Pošty, alebo máte možnosť vložiť platbu na náš bankový účet.
V prípade platby na bankový účet bude zásielka odoslaná až po obdržaní vašej platby.